Ovako imala sam seksualni odnos prekinuti snosaj gdje partner nije ispustio svoja sjemena u blizini mog spolnog organa, trebala sam dobiti prije 3 dana, danas me stomak malo bolio nije uobicajena bol i krvarrnje ali skroz maleno krvarenje, a inace imam jako bolne menstruacije i obilne zato mi je to cudno, i da grudi mi nisu natecene nikako niti bole, da li postoji mogucnost trudnoce

    Odgovoreno: 29. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Niste trudni, uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.