Postovani, pisem drugi put jer verovatno niste videli pitanje. Imam problem sa kasnjenjem menstruacije. Pre dva i po meseca sam se preselila katar. Mensrtuaciju sam imala kad sam dosla, 12og avgusta, posle toga dve nisam imala. Nisam nikad imala problem sa kasnjenjem menstruacije, a i neposredno pred odlazak sam bila kod ginekologa i sve je bilo u redu. Sta moze da bude uzrok? P. S. Ne osecam nikakve promene, nemam pojacan sekret, naizgled je sve u redu. Hvala unapred

    Odgovoreno: 30. 10. 2014.
    • Poštovana,
      Uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnic, javite se vasem ginekologu da vam izazive menstruaciju zatim proverite hormonski status.