Poštovani, na kontroli kod ginekologa konststovano mi je -u douglasu se nalazi izvesna količina slobodne tečnosti, najveći džep promera 31x17mm. Nije vanmaternična trudnoća. Na kontroli nakon mesec dana ista situacija. Ginekolog nije dao nikakve upute za dalja ispitivanja. Da li treba da se dalje ispituje odakle ta tečnost ili ne? Kom lekaru da se obratim? Pozdrav

    Odgovoreno: 07. 09. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam za pocetak da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, uradite i kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li iamte upalu grlica materice -cervicitis-
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #130718

    • Bok! Imam 21god. Mjesecnica mi mozda ponekad zakasni dan dva. Kada mi mjesecnica zavrsi cesto imam crni sluzavi iscijedak. Bolove nemam nikakve!! I zadnja dva puta za vrijeme odnosa imam krvav iscjedak bez ikakvi tegoba i bolova nista!! Kad odnos zavrsi zavrsi i krvarenje! Pregled mi je tek ovaj tjedan. Zanima me moze li to bit rak maternice od, citala sam simptome raka i ja imam samo to krvarenje i to zadnja ta dva puta. Hvala na odg.