Imam 14 godina. I do skoro su mi menestruacije bile redovne. Sada mi kasni 2 ipo mjeseca. Kada dobijem nije prava menestruacija sa krvi, nego samo nesto braon boje. Posto zivim na moru, interesuje me da li mogu da se kupam i koje korake dalje da preuzmem? Unaprijed hvala

    Odgovoreno: 25. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Bez panike nije nista strasno, desava se, regulisace se sama po sebi, previse je rano da se preuzme bilo koji korak a sto se tice kupanja mozete se kupati slobodno kad ne krvarite.