Postovani. . . . Poslednja menstruacija mi je bila 2. 6. . . . Ciklus mi je obicno od 28 do 32 dana. Imala sam nezasticen odnos 13. 6. I 20. 6. Ali nije doslo do ejakulacije. Kasni mi vec par dana, trebala sam dobiti oko 1. 6. I taj dan sam imala sve simptome, bol u ledjima i donjem delu stomaka ali nista. Uradila sam test 4. 7. Koji je bio negativan ali i dalje nisam dobila. Da li sam test uradila previse rano, treba li da ga ponovim? Moram da napomenem da sam negde oko 25. 6. Primetila mrvicasti iscjedak, koji je bio pracen svrabom i peckanjem. . To je trajalo 2-3 dana i onda je prestalo. Da li je moguce da se radi o nekoj infekciji?? Napominjem da sam student, da je ispitni rok u toku i da mi je ovo samo unelo dodatnu nervozu, pa je mozda i sve na psihickoj bazi. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 13. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Ako je test za trudnocu negativan onda niste trudni, uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, javite se vasem ginekologu da vas pregleda. ,