Vec par godina mi se desava to da su mi mokre pantalone oko nogu, naravno i gacice. U pocetku sam mislila da je problem da se znojim, ili ne znam sta, ili nekontrolisano mokrenje. Pila sam cajeve, isla kod lekara imala neke male bakterije to lecila, al ovo se nastavilo i posle toga. Stidim se da kazem bilo kome od zenskih clanova porodice, al citajuci po netu shvatila sam da mozda imam neku vaginalnu infekciju, mozda povecen sekret jer uvek su mi vlazne gacice i na njima nesto belo, ponekad zuckasto, nemam problema da me svrbi dole ili nesto, samo mi je sve mokro. Nekad manje, nekad vise, nekad mi je normalno, kada sam bila na moru i po cele dane provodila u vodi nisam imala problema sa tim i sve mi je bilo normalno. Menstruacije imam normalno svakog meseca. Vas savet? Hvala unapred

    Odgovoreno: 09. 06. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com