Moj nalaz je je: m. P.: epitalne ćelije, gram pozitivni bacili, gram negativni bacili, gram pozitivne koke, retki pmn le. K. P.: aerobnom kultivacijom izolovana bakerija esherichia coli, gljive nisu izolovane. Skoro godinu dana sam imala candidu tj. Koristila mnogo toga ali uvek se vrati i sad kad sam radila briseve-ovo su rezultati. . . Partner nije radio briseve, ali koristio je lekove diflukan koje je meni doktorka zadnji put prepisala i mast nistatin. . Molim vas kazite mi, kakvi su rezultati i savet sta da radim?? Hvala unapred. . .

    Odgovoreno: 19. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Imate mesovito infekciju koja je verovatno posledica upale grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti, javite se vasem ginemkologu da vam prepise adekvatnu terapiju.