Pozz, unazad 1 god. Radimo na bebi s tim da je muz terenac pa tak skoro nikad neuganjamo plodne dane ali sad me brine jos nesto jucer sam bila na pregledu i ginic je napisao blago policisticni jajnici pa me zanima predstavlja li to kakav veci problem vezano za potomstvo, od navedenih simptoma za to nemam nista osim sto su mi zadnje 2 menge trajale 2-3 dana molim vas pomozite hvala unapred

    Odgovoreno: 23. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Cisticni /policisticni jajnici su posledica hormonskog poremecaja, koje verovatmo moze da utice na zacece, savetujem vam da proveite hormonski status.