Poštovani, menstruacija mi se završila pre tri dana. Danas kada sam se vratila sa trčanja imala sam krv na vešu i bol u donjem delu stomaka. Trčim već dve nedlje svakog dana oko 4km. Da li možda to krvarenje ima veze sa trčanjem? Čisto da napomenem da mi se ranije nije dešavalo da se pojavljuje krv nakon završetka menstruacije. Hvala, pozdrav.

    Odgovoreno: 14. 04. 2014.
    • Poštovana,
      To nema veze sa trcanjem, uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com