Postovani, od juce imam cudan problem. Klitoris mi je jako otecen. Osecaj je cudan. Mesavina bola i seksualne nadrazenosti, medjutim orgazam ne smiruje osecaj. Osecam se jako uznemireno. Takodje mokrim jako cesto i osecam golicanje u donjem delu stomaka. Imam 24 godine i dijabetes melitus 10 godina. Sta moze biti u pitanju?

    Odgovoreno: 27. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim, vaginalnim i klitoris brisevima da bi ste proverilin da li imate upalu grlica materice (cervicitis) i (vaginitis & vulvitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com