Zamolila bih za misljenje prošlu menstruaciju trebala sam da dobijem 28. 12. Ali 26 sam imala nešto braon onda dva dana nista. 29 sam dobila samo dva dana sam imala i nije bila kao predhodne. . . . Zanima me po kom datumu da racunam i da li sam mozda trudna pošto moj suprug i ja radimo na tome?

    Odgovoreno: 22. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite test za trudnocu, ako je test negativan onda smatrajte da je menstruacija bila 29. 12. 2013, savetujem, vam da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da biste proverili da li su vam cisticni jajni9ci i proverite hormonski status.