Imam 34 god. Zadnja menstruacija mi je bila 30. 10. U periodu od 10. 11 do 15. 11 imali smo odnose nekoliko puta, inace zelimo bebu. Menstruacija mi je trebala stici 26. 11 godinama dolazi na 28 dana. Danas je treci dan kako kasni, imam simptome kao pred menstruaciju, bolovi u krstima, ponekad glavobolje, natekle i osetljive grudi, apetit pojacan, idem cesto u toalet. Imam grceve mada ne non stop, odjednom prestanu pa se u toku dana ponovo jave ali nisu jaki i ne podnosljivi. Uradila sam juce test na trudnocu i pokazao je jednu jako crvenu liniju a drugu bledu. Ne znam da li je u pitanju trudnoca i imam li potrebe za zabrinutost zog cescih grceva. Hvala

    Odgovoreno: 29. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da ponovite test za trudnocu odmah, verovatno ste trudni, javite se vasem ginekologu odmah da vas pregleda i ako utvrdi trudnocu da vam prepise adekvatnu terapiju za odrzavanje trudnoce.