Postovani: ) postavila sam bila pitanje u vezi cvorica na dojkama jer moja sestra to ima i dobila sam bila odgovor od dr rami aburas i sada imam pitanje jos jedno. Njoj su kazali da ima fibroadenom na dojkama i da nije opasno dali je to tacno? I na pola godine da dodje opet na snimanje. Ona jako brine i misli o tome sada. Pa dali ima to kakve veze sa hormonski status. Hvala unaprijed.

    Odgovoreno: 16. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Tacno nije opasno, moze da proveri za svaki slucaj hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa) i da uradi ginekoloski uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi proverila da li ima cistine jajnike, i redovne kontrole dojke.