Vodim ljubav 3 mj svaki put svrsi u mene menstruaciju dobijem redovno, sada sam je dobila 5 dana ranije prosla mi je trajala 3 dana stomak mi raste test za trudnocu pokazuje negativno imam jake bolove u lijevoj strani i u ledjima dali bi to mogla bit lazna menstruacija i kako da je prepoznam nisam isla lijecniku nikakkvome molim vasbrz odg hvala unaprijed

    Odgovoreno: 29. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Ako je test za trudnocu negativan, onda niste trudni, savetujemvam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.