Ja bi da vas pitam posto sam pre tri dana imala abortus, sve je bilo normalno do danas imam temperaturu 38 i slabe grceve u stomaku krvarenje mi je skoro bilo prestalo medjutim veceras se malo pojacalo. Zvala sam doktorku koja mi je izvrsila kiretazu objasnila joj situaciju u kojoj se nalazim i ona mi je rekla da nemam sta da se brinem medjutim brinem se jako jer se bojim da ne dodje do vecih komplikacija. Molim vas za odgovor. Hvala

    Odgovoreno: 22. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Bez panike, ako vam je doktorka prepisala antibiotsku terapiju i kapi za kontrakcije sacekajte jos 48 sati ako vam ne prestanu smetnje, javite se vasem dr. Da ponovo vas pregleda.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #120527

    • Sinoc me je probiudio jaak bol i kad sam ustala iz kreveta pocela sam jako krvariti zgrusanu krv velicine prsta posle toga temperatura mi je spala na 37 i tako mi stoji vec dva dana doktorku sam zvala i objasnila joj sve i ona je rekla da je to u redu da materica izbacuje sve to i da za deset dana dodjem na kontrolu redovno pijem antibiotike a kapi mi je rekla da pijem samo dva dana tako da ih vise ne pijem neznam sta da radim boim se