Imala sam problem sa bartolinijevom zlezdom uradjena mi je incizija i pre par dana su mi skinuti konci pa me zanima da li postoji neka prevencija da se ne upali opet i koliko dugo posle skidanja konaca ne smem da imam odnose? Unapred hvala

    Odgovoreno: 17. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled zajedno sa cerviklanim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) , 7 dana posle skidanje mozete da imate odnose.