Da li mozete da mi protumacie nalaz epitalne celije, retki pmn leukociti, gram pozitivne diplokoke i kokobacili patogene bakterije nisu izolovane, izolovane su gljive iz roda candida

    Odgovoreno: 25. 07. 2013.

Komentari na pitanje: #118602

    • Dr Rami Aburas 26. 11. 2013.

      Imate mesovitu infekcciju, javite se vasem lekaru da vam prepise adekvatnu terapiju.

    • Radjen mi je bris cv, vg, analizom je utvrdjeno da u vaginalnom imam streptococus gr b, prisutni retki laktobacili odsutni pmn, masa gram pozitivnih koka, ako moze znacenje svega gore navedenog, hvala