Postovani, poslednju menstruaciju sam dobila 27. 3. I bila je izazvana tabletama koje mi je ginekolog prepisao nakon dvomesecnog izostanka. Narednu menstruaciju nisam jos dobila a test na trudnocu je negativan. Nisam bila pod stresom, nisam rapidno gubila u tezini a nadam se da nisam u predklimaktericnom dobu jer nemam ni genetsku predispoziciju za to u ovim godinama a nemam ni bilo kakve druge simptome. Da li savetujete ponovni odlazak ginekologu, ili je ovo samo trenutno stanje? Hvala vam najlepse unapred!

    Odgovoreno: 19. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da se javite vasem ginekologu, i da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa) .