Postovani! Umislila sam sebi da sam mozda trudna i ako mi je rizicni odnos bio jos u januaru (prekinutis snosaj) zadnji odnos sam imala prije vise od mjesec dana s zastitom. Menstruaciju sam dobila ovaj mjesec 4. 4 nakon menstruacije sam uradila 3 testa i svi su bili negativni. Ali ono sto me brine je moj stomak koji se vidno povecao (nabacila sam koji kg) ali stomak mi je i dalje nekako napuhan ai konstantno osjecam kao da mi mravi hodaju po stomaku pa se moram pocesati i to ponekad u drustvu zna biti neugodno. Izvinite na detaljima ali zanima me jesam li mogla sve to umisliti ili postoji mogucnost da su testovi pogrjesili? Lijep pozdrav!

    Odgovoreno: 25. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Sigurno niste trudni, a 3 negativna testa nemogce je da budu greska, zatim dobili ste od januara bar 2 enstruacije, i ne moguce da budu lazne, uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima ako imate pojacan sekret.