Postovani, bila sam na ginekoloskom pregledu, vaginalni bris i td, kad sam dosla po rezultate doktor mi je rekao sve je u redu, papa, kolposkopija, samo ima neki bezazlen sekret i dao mi neo penotran, kad sam dosla kuci, vidim pise vs: v, a na internetu meni to i ne zvuci tako bezazleno? Mislim ipak je v grupa nesto malo veci sekret? Moje pitanje je, otkud meni ta grupa posto imam samo jednog momka godinama? Da li je to mozda od njega od ranije??? Pre mene? Dakle jel ta grupa sekreta bezazlena?

    Odgovoreno: 24. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Neopenotran je metronidazol, mikonazol, koristi se kod kandide, mesovite infekcije i kod trichonas, ako vas partner nema smetnje, proverite da li pise v grupa (trichomonas) ili vi grupa (kandida -glivicne oboljenje) jer je moguca greska u pisanju.