Postovani doktore prosle godine imala sam 2 spontana pobacaja od toga je proslo 6 meseci i prosle nedelje radila sam urinokulturu i testove na hlamidije mikoplazme i ureaplazmu takodje radila sam i kolkoskopiju i papatest pronadjena mi je ureaplazma, i ranica na grlicu kao upala grlica materice i data mi je terapija doksicilin kapsule i vaginalete polygynax vaginalete sam stavljala i sve zavrsila doksicilin pijem i dalje ali nema poboljsanja ja i dalje imam nelagodnost i ide mi se stalno da mokrim ali sada mi se pojavio bol u predelu bubrega sa obe strane i u kicmi i krstima. Na kontrolu uskoro idem. Zabrinuta sam zbog ovih bolova.

    Odgovoreno: 04. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Razlicete su prakse u lecenje upale grlica materice (cervicitis) i ranica. Zdrav cerviks (grlić materice) je jedan od glavnih preduslova za zdrave polne organe!

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com