Imam edno prasajne zasto ne mozam da ostanam trudna nikako vec dve godine probame ne mozeme koga imame seks potoa celata sprema iskaca ili ako legnav taka za da ne iskacuva duri utrenta iskacuva celata sprema ne znam zasto moze da bide taka se maceme veke 2 godini pomoc te molam

    Odgovoreno: 06. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Posle seksualnog odnosa vazno da legnete na bok, nije problem ako vam sperma iscuri, to je normalno jer uvek ostaje dosta sperma unutar vagine. Savetujem vam da uradite ispitivanje hormonskog statusa (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa, prolacti, testosteron samo 14 dan ciklusa) i kolposk0pski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima. Takodje savetujem da se uradi spermogram i spermocultura supruga.