Poštovani, imam pitanje vezano za trudnoću. . Prije 2 tjedna napravila sam kućni test koji se pokazao pozitivan i na kojem je pisalo da je 2-3 tjedna od začeća. . No menstruacija mi je taj dan kasnila samo 1 dan (28. 01. 2013) . A zadnja mi je bila 30. 12. 2012. 31. 01. 2013. Išla sam vaditi beta hcg i nalaz je 568. 0 h. . Sa tim nalazom sam išla kod svog ginekologa koji me je naručio 12. 02. 2013 na uzv, no međutim na ultrazvuku se nije ništa vidjelo osim jako male točkice koja je kao "treperila", pa mi stoga ginekolog nije mogao potvrditi trudnoću te me je naručio opet za tjedan dana. Ono što mene jako zabrinjava je to što svaki dan imam bolove u jajnicima i to malo jače, te imam osjećaj da ću svaki tren dobiti menstruaciju. Prije 6 mjeseci sam imala spontani pobačaj u 7 tjednu trudnoće. Te me je zaista strah tih bolova. Zanima me vaše misljenje ako mi možete reći dali da odem na pregled kod nekog drugog liječnika, ili je ta bol sasvim normalna? Puno vam hvala pozdrav

    Odgovoreno: 15. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Cim je test za trudnocu pozitivan, onda ste trudni, na uz pregledu jos je rano da se vidi jasno trudnoca, trudnoca se nece videti bar jos 2 nedelje, obzirom na vasu istoriju bolesti da ste imali spontani, zamolite vaseg ginekologa ili drugog ginekologa da vam prepise odmah terapiju za odrzavanje trudnoce (progesteron) da ne bi doslo do pobacaja. Savetujem i mirivanje.