Postovanje ja sam vam pre oko tri nedelje pisala da mi je radjena revizija i vi ste me savetovali da proverim hormone, a ja kad sam rekla to mojoj doktorki ona mi je rekla da netreba da je sve uredu. Ja cu vam sad napisati sta pise na rezultatu: primljen materijal u potpunosti je stavljen u rad, kalupljen u jedan paranfinski kalup i pregledan na 4 histoloska reza he metodom a sastoji se od krvi i komadica endometrijuma cije su zlezde okrugle i ovalne i delom izduzene oblozena jednorednim cilindricnim epitelom. Jedra su bazalno polozena, uniformna ocuvanog polariteta. U citoplazmi epitelnih celija endometrijalnih zlezda nalazi se nekroticni nuklearni debris. Stroma je gusto celularna. Opisana histoloska slika endometrijuma ide u prilog hormonalnog disbalansa disfunkcionalnog krvarenja tipa anovulatornog ciklusa. Molim vas za vase misljenje.

    Odgovoreno: 11. 02. 2013.
    • Poštovana,
      U vasim hp nalazu pise: opisana histoloska slika endometrijuma ide u prilog hormonalnog disbalansa disfunkcionalnog krvarenja tipa anovulatornog ciklusa.
      sto znaci hormonski poremecaj.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com