Poštovana, imala sam odnos prije otprilike mjesec i pol dana upravo kad sam trebala dobiti menstruaciju, kasnilo mi je par dana i nakon toga dobila sam menstruaciju, ali vise nisam nikako, ali sam par dana imala iscjedak braon boje i neugodnog mirisa i on je prosao i opet mi kasni. . Napravila sam test dugo nakon toga i bio je negativan. . Nemam nikakve simptome niti me sta boli. . Ali nadut mi je stomak i tvrd. . Jel moguce da je nadut i da cu uskoro dobiti??? Hvala

    Odgovoreno: 11. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Verovatno imate hor, omski poremecaj koji treba ispitivati. Cim dobijete menstruaciju, idite kod vaseg ginekologa koji ce vam uraditi hormonski status. Pozeljno je da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com