Postovani, trudna sam 3 mesec, rezultat brisa pokazuje da imam candidu, ja sam ranije pila caj od divlje kruske, i mnogo je efikasan (4 god nisam imala nikakav problem, sekret) sada verovatno od lekova. Pijem aspirin protect, vitaminske tab. I utrogestan 0, 2. Da li smem sada da pijem caj od divlje kruske i u kojoj meri? Hvala unapred, marija todorovic

    Odgovoreno: 16. 08. 2012.

Komentari na pitanje: #104045

    • Dr Rami Aburas 18. 08. 2012.

      Cajevi ne smetaju, ali nikad ranije nisam preporucio. . Jer nisam upoznat s time.

    • Ali ranije nisam bila trudna sada jesam zbog trudnoce da li smem da pijem? Da li steti plodu caj? Hvala.