Postovani, od marta ove godine, imala sam neredovne menstruacije (jednom zakasnila 10tak dana, pa poranila 7-8 dana) . Poslednje kasnjenje 45 dana, krvarila sam 4 dana, pa nakon 5 dana sam opet pocela da krvarim, i sada to traje vec 10 dana. Ginekoloski pregled sa uz (uradjen u periodu kasnjenja u julu mesecu) pokazao uredan nalaz, brisevi uredni. Po nalogu doktora sam uradila hormone 5. Dan ovog ciklusa, rezultati su: e2 51, 5, fsh 9, 4, prolaktin 117, 8, i dobila sam terapiju cyclo-progynova (pijem vec 5 dana) . Molim vas za savet, obzirom da je krvarenje prilicno obilno sve vreme (kao 1. -2. Dan regularne menstruacije) . Napomena: 3 porodjaja, poslednji pre 7 godina.

    Odgovoreno: 06. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Imate dobru terapiju, nastavite sa njom. Krvarenje bi trebalo da pocne da se smanjuje. Ukoliko ne dodje do smanjivanja krvarenja, javite se svom ginekologu.