Poštovani, ukratko da rezimiram: 2008. Godine imala sam spontani, rezultata nije bilo, pa sam prošle godine uradila hsg, nisu bil prohodne tube, pa su mi u januaru uradili laparaskopiju, očistili priraslice, proširili tube koje su nakon toga bile prohodne. Inače, cikluse ima na 26 dana. Kakve su mi šanse za prirodnu trudnoću i ako je ne bude, kada da zakažem vantelesnu? Unapred zahvalna!!!

    Odgovoreno: 02. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Ponovite hsg prohodnost jajovoda, i proverite hormonski status (idealna menstruacija na 28-30 dana) , neznam koliko imate godine, ako je sve uredu imate sansa za prirodnu trudnocu.