Poštovani, koristim jazz pilule vec 7 meseca. Uvek kada popijem poslesnju rozu pilulu dobijem menstruaciju. I pocetku sam imala pre menstruacije braon sekret. Sada mi je ostalo jos 2 roze pilule a javio mi se krvav sekret. Da li je to normalno? Hvala

    Odgovoreno: 29. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Desava se, pokusajte da popijete sve tablete, ne pocinje novu kutiju pre nogo da dobijate menstruacije, pocinjete od 5-og dana ciklusa i u pravcu strelice do kraja po 1 tabl.