Postovani, htela bih da pitam da li je moguca trudnoca iako je odnos bio zasticen, kondomom? Poslednju menstruaciju sam imala 3. Avgusta a zavrsila se 8, zasticeni odnos je bio 9. Na 10. Ali juce mi se pojavio rozikasti braon sekret i danas ga imam, jako malo je vidljiv na toalet papiru, i tup bol u donjem stomaku kao pred menstruaciju. A proslu menstruaciju sam imala 10. I trajala je 4 dana. Plasi me sekret i boluckanje, da li je to pocetak trudnoce?

    Odgovoreno: 14. 08. 2015.
    • Poštovana,
      Mislim da je najbolje da sačekate i vidite da li će menstruacija krenuti svojim uobičajenim tokom, ukoliko se i posle nekoliko dana nastavi oskudno krvarenje, pre svega se javite na ginekološki pregled, teoretski postoji mogućnost trudnoće, dešavaju se i rupture kondoma koje pacijent ne primeti.