Pijem janine vec duze vreme.Desava se u poslednje vreme da krvarim svremena na vreme kao da cu dobiti.Radila sam sve analize i doktorka kaze da je sve u redu ali ja i dalje krvarim.Da li znate sta je to i li mi bar predlozite kakve analize treba da radim? Hvala unapred

    Odgovoreno: 07. 05. 2008.
    • Radi se o probojnom hormonskom krvavljenju jer pijete niskodozazni oralni kontraceptiv. Moj savet je da napravite pauzu 3 meseca i da zatim promenite kontraceptiv- predjite na LOGEST.