Postovani doktore, Moja cerka ima 16 godina i relativno uredan menstrualni ciklus od 13 godine.Ono sto me muci je obilniji vaginalni iscedak bez boje i mirisa,a jos vise kandidijaza koja joj se uporno vraca.Posle mazanja Canestenom stanje joj se normalizuje da bi se posle neko vreme ponovilo isto peckanje i svrab.Kako je moguca takva infekcija kod mlade i seksualno neaktivne devojke?Molim Vas da mi odgovorite kako da se KONACNO resimo Candide? Unapred se zahvaljujem!

    Odgovoreno: 02. 05. 2008.
    • Procitajte na ovom sajtu tekst: "Vaginalna kandidijaza- nocna mora zena" i neke stvari ce Vam biti jasnije. Takodje tu cete naci protokol za lecenje.
      Pozdrav.