Poštovani,

    Šta znači ako se oseća neko peckanje u stomaku iznutra (osećaj je kao da nešto pecne sa unutra na spolja ka spoljnoj strani stomaka) po celom stomaku i plućima tj. grudnom košu? Trenutno ne osećam te bolove, kada popijem pivo izuzetno mi se opusti stomak, a kad preteram sa kafom se najviše to dešava. Zna da bude lokalizovan bol od kafe nekad samo na jednu tačku u stomaku a nekad šeta tamo vamo... Da li 5G kućna Wifi mreža utiče na celokupno zdravlje organizma zato što kada je uključim posle par dana osećam kako mi se zdravlje generalno pogoršava?

    Pozdrav.

    Odgovoreno: 01. 04. 2020.
    • Postovani, vase pitanje je neurovegatativne prirode, moguce povezano sa gastrointestinalnim tegobama. Izbegavajte kafu, narocito ujutru na prazan zeludac. Moze jedna dnevno posle jela. Mozete da uzmete inhibitor protonske pumpe, to je lek koji utice na smanjenje kiselosti u zeludcu. Koristite Probiotik, vitamine b grupe da magnezijum. Za sada ne postoje podaci o takvom uticaju 5G ili WiFi mreze. Uradite tako, pa se javite nakon dve nedelje. Veliki Pozdrav.

Komentari na pitanje: #167789