Pre dvadeset dana mi je umro sin. Imao je 24 godine. Koristio je steroide ranije, bavio se sportom. Posle je prestao sa steroidima, i odao se alkoholu i kokainu. Interesuje me, da li, i u kojoj meri takav nacin zivota utice na srce i ostale organe? Obdukcijski nalaz jos nije stigao, ali su mi rekli da su mu organi bili "razoreni". Samo bih hteo Vase misljenje. Unapred hvala, Dejan

    Odgovoreno: 16. 01. 2020.
    • Steroidi nisu dobri za srce i mogu ga ostetiti ali mislim da je kod Vaseg sina vise negativnog na srce bilo od kokaina i alkohola jer pozanto je da postoje kokainski infarkti miokarda a alkohol slabi srce. Tako da takav nacin zivota moze dovesti do tragicnih posledica.

      Mr sci med dr Slobodan Gajic