Moj se muz zali na bol za leve strane i kada ide po veliku nuzdu ima krvavi izmet

    Odgovoreno: 11. 07. 2010.
    • Zdravo, imam problem sa crevima, cesto se naduvam, msm vrlo malo mi treba da nazebem i creva mi se čuju (proizvode razne zvuke) , da napomenem da imam hemoroide, i bas često mi je stolica sluzava, ne bas puno. Ponekad imam bol u levom donjem delu stomaka. Inace imam 19 god. Ovo je pocelo od pre 3 god. . . Ne znam sta da radim. Odem doktoru on prepiše kontrolok, orvagil i amoksicilin jer sam pre 4 god imao h. P. Bakteriju. A sad ove mucnine pa cak nekada i krvava stolica. . . . Molim za najbolji savet. . . . Da li može biti i od velikog stresa. . . . .