Postovani doktore, u nazad dva dana imam zatvor, osecam nadutost u donjem delu stomaka, boli me kad hodam. Pio sam caj od sene i proteralo me. Stolica je zuckaste boje. Osetio sam pecenje u predelu analnog otvora. Imao sam temperaturu 37, 3 c juce, a sad sam merio imam 37, 5c. Temperatura bude malo prisutna pa spadne. Molim vas da mi kazete o cemu se radi. Napominjem da imam redovnu stolicu inace, dva puta dnevno. Imam gasove pa izbegavam zacinjenu hranu. Javite mi sto pre. Hvala!

    Odgovoreno: 30. 06. 2010.

Komentari na pitanje: #63984

    • Vec 6 godina imam problem sa zelucem. Imala sam helikobakteri koju sam izlecila, ali konstantno imam problem sa jednjakom. Imam hijatus herniju. Kad god odem kod gastroenteorologa uvek gutam sondu. Do sada sam gastroskopiju radila 7 puta. Mnogi su mi rekli da to bas i nije normalno da toliko puta radim gastroskopiju. Molim vas recite mi da li to moze da steti mom organizmu?