Imam stalno kiselinu u zeludcu. Stalno pijem ranital i zvacem rupurut tablete. Ponekad me steze u predelu zeludca i osecam i blagi bol. Ponekad pijem i reglan. Bakterije nemam-vise puta sam ispitivala. Kad pijem lanzul osecam se najbolje. Neznam sta je najbolja terapija i kako postupiti. Pozdrav.

    Odgovoreno: 30. 06. 2010.

Komentari na pitanje: #63930

    • elizabeta tausanska 02. 07. 2010.

      Postoji li druga metoda ispitivanja za postavljanje dijagnoze osim gastroskopija. Ne bih mogla izdrzati to gutanje sonde. Sto bi moglo biti, ako je cir valjda ce me i boleti, a ja samo osecam kiselinu. Dali je stetno ako stalno pijem omeprazol ili sta je bolje. Ako ima i neki prirodni lek molim vas napisite, neke bilnje lekove i sl. Pozdarv za vas!!!