Problemi su poceli pre mesec dana. Prva jutarnja stolica je relativno dobro formirana ali posle dorucka u vecini slucaja moram odmah na wc. Stolica je redja nego prva i pocinje peckanje. Posle kafe oko 13h ponovo na wc i opet redja stolica. Rucak oko 17h nekad moram da prekinem i odem na wc, tu se nekada javlja redja stolica a nekad vodeni proliv (sa jakim smradom) i opet pece analni otvor. Drzao sam dijetu i pio flonivin bs i tada se problemi znatno smanje ili prekinu. Kako prekinem sa lekom problemi se vrate.

    Odgovoreno: 27. 11. 2009.

Komentari na pitanje: #44152

    • I ja imam slicne probleme. Gastroenterolog mi je rekao da sumnja na sindrom iritabilnog creva, pogotovo ako je praceno uz bolove u stomaku ili krcanje creva. U svakom slucaju moj savet, pored analiza na gljivice, parazite i sl. /koje se inace rade 3 dana za redom/ treba se obratiti lekaru. Nadam se da ce vam biti bolje uskoro!! Pozdrav