Lijep pozdrav, najprije,zamolila bih Vas da ako mozete mi dati adresu i naravno tel.br.doktora hirurga koji bi mogao operativno rijesiti problem koji moj sin Andrej ima od 16 god,vec 7 god,zadnje nalaze je obavio na Plusmedika klinici u Bg,zakazan je bio pregled kod prof,dr,PREDRAG pESKO medjutim dr je bio odsutan i nalaz je slijedeci hernia hiatus oesophagi sliding oesophagitis ulceratio regionis cardiae antritis iZGLEDA DA JE PROF.Pesko nedostupan pa bih vas zamolila ako mozete da mi pomognete,sin zivi u Mostaru,BIH S postovanjem

    Odgovoreno: 06. 02. 2008.
    • Postovana, Neophodno je da mi posaljete endoskopski nalaz na osnovu kog je p[redlozena operacija, da navedete da li je sin uzimao terapiju i koju. Prof Pesko je najbolji hirurg u Srbiji koji se bavi tim problemom. Molim Vas da mi posaljete trazene podatke kako bih Vam sto pre odgovorio. Pozdrav