Poštovani,
    2003 godine radila sam pregled želuca sa gutanjem sonde. Dijagnoze: Reflux oesophagitis gr.I, Gastroptosis, Gastritis chr.errosiva reg.corporis et anti. I dalje imam bolove u želucu uz pijenje odredjenih lekova i povišene temperature. Nalazi endokrinologa, infektologa i imunologa uredni. Plućni pregled uredan. Sad sam upućena da uradim kolonoskopiju creva!
    Moje pitanje bi bilo da li postoji mogućnost da me želudac boli od creva?
    Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.

Komentari na pitanje: #15019

    • Molila bih clanicu da mi se javi, ako jos uvek cita ovaj forum, jer imam slicnih problema