Poštovani doktore,
    potreban mi je savet. Naime imam teško bolesnu majku koja pije jako puno lekova. Nabrojaću Vam ih (Edemid forte, monizol 20mg , monopril 10mg, dilakor, gluformin 500mg, trental 400 3 puta dnevno, Ranisan pp. U poslednje vreme javljaju joj se jake mučnine koje je bude iz sna, praćene su povraćanjem. Njen lekar kardiolog tvrdi da je to sve od lekova.
    Molila bih Vas samo da me posavetujete da li bi možda trebalo umesto ranisana dati lek Kontrolok ( mislim da se tako zove). Vaš savet bi mi mnogo značio.
    Hvala Vam u napred.
    Pozdravlja Vas Marina iz Pančeva

    Odgovoreno: 20. 11. 2008.

Komentari na pitanje: #14814

    • Poštovani doktore, zanima me da li postoje tablete za vodu koje su bolje od edemid forte 500mg? Kod mog tate vidim da to baš ne djeluje, ima naotečene noge i trbuh, nakuplja mu se voda. Doktor kaže da mu jače ne može dati.