Poštovani doktore,
    pišem iz Makedonije. Pitanje je za moj suprug. Pred 11meseci imao e problem sa želucem, od tada je smrsavio za 3 meseci nege 20 kg, jer nie mogao da jede. Posle toga poceli su da ga bole ruci i da ima trnejne. Ispitali smo sve krvi je u redu magnetna rezonanaca, ct skener, sve je u redu. Što sa radi o želuci samo su našli hiatus hernija. Sada nema problema sa želudac, ima apetit jede sve. Snimio je ruke na rengen i mu rekli da nema ništa. Bili smo i na neurolog dao ni je deksazon da pie po šemu, pa onda je bilo bolje neko vreme. Sada on ima pa ponekad bolove anajvise trnejne i zdrvenost u rukama. On raboti fiziČki posao.
    Molim Vas za Vaše mislejne. Da li može za pobrži odgovor, jer sam mnogo zabrinuta. Izvijavam se za moj rukopisako ima grešaka.
    Unapred puno hvala.