U poslednje vreme imam dosta česte gasove. Nemam nikakvih bolova u stomaku, niti neka posebna nadimanja, jednostavno imam baš česte gasove. Naročito kada sedim. Stolica mi je negde izmedju tvrde i proliva, što će reći po mom nekom mišljenju normalna. Nisam primetio neku sluz ili nešto tako slično. Eventualno bude malo redja. Uglavnom pijem kiselu vodu i dosta često pivo.
    Da nije to zbog tih gaziranih pića? Da li postoji neki lek koji reguliše pojavu gasova? Šta da radim?