1. Dijagnoza insuff vsm bill kod veneričnih bolesti

    Pitanje broj: #154094

    Poštovani,

    Molim Vas za tumačenje dijagnoze:  insuff vsm bill. Koja je terapija najbolja i koje čarape treba koristiti?

    Odgovoreno: 06. 02. 2018.

Komentari na pitanje: #154094

    • Poštovani, Imala sam vena u pubičnoj regiji i levoj nozi iznad kolena. Operisala sam u februaru ove godine, međutim, posle operacije meni je samo gore, noga mi otiče skoro svakodnevno, čak su se i pojavile kvržice na mestu gde su bile vene. Operisana sam u kliničkom centru i imala sam sve preporuke za tog doktora, ali moje nezadovoljstvo je ogromno. Da li postoje vene koje se ne smeju operisati i šta moze biti uzrok otoka?

    • Imam u planu raditi EVLA, ali me interesuje koji je stepen rizika i dirati bas ove vene? unaprijed zahvaljujem!