Poštovani, osećam povremenu laganu bol u predelu leve prepone. Bol je niskog intenziteta (nedovoljno da izazove veću neprijatnost) i najčešće traje dve do tri sekunde, pojavljuje se u nejednakim intervalima, nisam primetio da se menja u zavisnosti od pokreta ili položaja tela. Nema vidljivih promena u boji niti obliku tog predela. Na slici sam označio približnu lokaciju na kojoj se bol pojavljuje.

    Odgovoreno: 21. 11. 2012.
    • Poštovani,
      Moze da bude kila ili eventualno, mada manje verovatno, varikocela. Javite se na pregled hirurgu.

      dr argirovic
      www. Argirovic. Rs