1. Proširena vena testisa

    Pitanje broj: #138969

    Imao sam ranije problema sa stezanjem i bolovima u testisu, ali to je trajalo neko vreme i prestalo je. U donjem delu levog testisa napipao sam neku kvržicu, na dodir kao neka vena. Zanimljivo je što to ne mogu da napipam uvek, ponekad je nema, a nekad se baš oseća na dodir. Bio sam kod urologa, on je obavio pregled, nije ništa osetio i kaže da je to sve normalno. Ja i dalje ponekad napipam kvržicu na levom testisu i to me zabrinjava. Da li je to normalno ili ima veze sa rakom testisa?

    Odgovoreno: 27. 07. 2015.

Komentari na pitanje: #138969

    • Kvrzica mi je u donjem delu testisa, a negde sam citao da je prosirena vena testisa u gornjem delu, ili moze da se nalazi i u donjem?