1. Ožiljak nakon obrezivanja

    Pitanje broj: #138977

    Pre dve godine mi je urađena circumizacia (operacija fimoze). Operacija je prošla dobro, od tada seksualne odnose imam normalno, i penis funkcioniše sasvim OK, bez ikakvih problema. Medjutim problem je estetske prirode, jer je na mestu operacije ostao grub ožiljak po celom šavu. Koristio sam contractubex, ali mi nije pomogao.

    Odgovoreno: 27. 07. 2015.
    • Poštovani,
      Zaista je teško proceniti dok se ne vidi izgled ožiljka, ali alternativa je jedino hirurška ekscizija ožiljka, što nekada nije baš jednostavno nakon prethodne operacije. Lično mislim da ako nemate funkcionalnih problema, ne dirati ništa.
      Pozdrav.