MOLIM ZA DETALJNIJE OBJASNJENJE POJMA HOMOCISTEINA U KRVI I STA ZNACI AKO JE ON 11,4 A MAX. BI SMELO DA BUDE 12 I PORED TOGA STO SVAKI DAN UZIMAM SINTROM, ANDOL I 40MG HOLIPAMA.

    Odgovoreno: 04. 09. 2008.

Komentari na pitanje: #9831

    • Ja sam imala problema sa emboliom i duze vreme povecan homocistein. Misljenja sam da je za vracanje na normalu pored lekova potrebno i vreme. Na sintromu sam bila tri godine dalje andol b 12 i folna kis. Vec godinu.