Postovani,
    Imam ovu fleku na ledjima od rodjenja i zanima me da li je ovo mladez ili nesto drugo i da li postoji nacin da se ukloni? Ukoliko postoji, na koji nacin se to radi, gde se to moze obaviti i koliko bi takav zahvat kostao.
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 20. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Na slici zasita liči na kongenitalni nevus, Beckerov nevus, koji kod vas nije pojačano obrastao dlakom. Pokušajte na Klinici u Tiršovoj u Beogradu, obzirom da od skora imaju savremene aparate koje im je država obezbedila. Tamo ćete dobiti sve neophodne detalje koji vas interesuju.
      Pozdrav.