Zdravo, imam jedno pitanje pa ako mozete da mi odgovorite. Imam redovne menstruacije, nekad bolne a nekad normalne. Ali se zna desiti da poslije seksualnog odnosa krvarim u vidu menstruacije ali sa dosta sekreta uz bolove u lijevom dijelu stomaka. Krv je blijeda, traje par dan. Nakon toga menstruacija bude bolna uzasno. Hvala!

    Odgovoreno: 14. 01. 2019.
    • Postovana ,

      Savetujem vam da uradite UZ pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici , proverite hormonski status , takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate promene na grlicu materice koju treba adekvatno leciti .